Život je zmena

Starý bechterevik končí a nový začína

Blíži sa výročie vzniku stránky bechterevik.sk 10 výročie bude 10. októbra tohto roku. Desať rokov je dlhá doba, niečo sa podarilo, niečo nie. Pamätám si to ako dnes, ako som išiel do NÚRCHu na trojtýždňový liečebný pobyt koncom augusta 2010.

Stretol som sa tam so spolubojovníkmi bechterevikmi a tam vznikla myšlienka na webovú stránku pre nás bechterevikov. Kde by sme sa stretávali a vymieňali si informácie, podelili sa so svojimi radosťami a starosťami.

Tak som po návrate oslovil kamaráta majiteľa webhostingu armin.sk a predostrel som mu čo by som chcel vytvoriť. Dohodli sme sa, že hosting nám dá zadarmo akurát si budeme platiť doménu bechterevik.sk.

Pavel Goceljak ďakujem ti aj takto.

Rozhodol som sa teda inovovať komplet celý web. Vzhľadom k tomu, že som sa vtedy dosť intenzívne venoval phpbb bola to jasná voľba na čom založiť web. Vytvoril sa logotyp, uravila sa šablóna a začal sa web plniť rôznymi článkami a vecami, ktoré viacmenej súviseli s bechterevom a našim životom s ním.

Pôvodný vzhľad bechterevik.sk

Trošku ma mrzí, že som našu stránku zanedbal a týmto by som sa chcel poďakovať Mirkovi Zaťkovi a Števkovi Gancarčíkovi, že sa o stránku starali.

Inovácie na bechterevik.sk

Ako som už spomínal, stránka prechádza inováciami a úpravami. Pôvodné fórum dostalo nový vzhľad a už nebude na hlavnej stránke webu, ale bude mať novú subdoménu forum.

Nový vzhľad fóra

Zatiaľ som dal preč aj chat a všetky doplnky, pokiaľ neprebehne úplný update systému phpBB.

Na hlavnú stránku som umiestnil systém wordpress, ktorý je na tvorbu stránok asi lepšou voľbou. Výhodou budú blogy, kde si môžete aj vy napísať svoj vlastný blog a podeliť sa so svojimi radosťami, alebo starosťami. Výhodou je aj to, že keď už máte registráciu na pôvodnom bechterevik.sk budete sa môcť prihlásiť aj do nového na hlavnej stránke s rovnakým menom a heslom ako na fóre a automaticky budete prihlásený aj na novom aj na starom webe.

V prípade, že Vám na webe niečo nefunguje, kľudne ma kontaktujte mailom, alebo telefonicky.

Predseda klubu bechterevikov a administrátor stránky Michal Antoš.

Pridaj komentár

Meno *
Email *
Adresa webu